Szybkie pytanie: Czemu akurat Wy? Szybka odpowiedź:

15 lip 2021

 
  • Indywidualne podejśćie: Przede wszystkim tym, że my podchodzimy do sprawy od fundamentów. Najpierw wywiad, sami diagnozujemy i wysyłamy podopiecznego do fizjoterapeuty w celu kolejenej ewaluacji, wspólnie wyciągamy wnioski proponując rozwiązanie. 
  • W ścisłej współpracy z naszym fizjo staramy poprawić to co jest do poprawienia, treningiem wyeliminować słabe ogniwa, aby nie doprowadzać do ponownych uszkodzeń, rozluźniamy lub wzmacniamy to co trzeba aby powrócić do możliwie pełnej sprawności. Często, zła postawa, braki w zakresach, niepoprawna ruchomość stawów, czy niemożność wykonania pewnych ruchów to nie tylko kwestia mobilności czy słabego rozciągnięcia... Wtedy na sprawę często trzeba spojrzeć głębiej, zaczynając od układu powięziowego przez układ mięśniowo - szkieletowy, stąd też konieczność rozluźnienia a potem wzmacniania w nowych zakresach.
  •  Trening i użyte narzędzia dostosowujemy do możliwości i aktualnego stanu podopiecznego a nie podopiecznego pod dany trening. Nie jesteśmy fabryką, nie odsługujemy klonów, z takim samym doświdczeniem życiowym i urazami. Każdy jest inny, każdy ma inne potrzeby. Każdy potrzebuje innej opieki. Nie eksperymentujemy na podopiecznym - nasza praca to konsekwencja wielu lat praktyki, liczne szkolenia i ciągłe pogłębianie wiedzy.
  • Progres później w oparciu o Twoje sukcesy, przy jednoczesnej trosce o bezpieczeństwo z uwglednieniem wiedzy terapetycznej, staramy się podnosić poprzeczkę niezaleznie czy celujemy w szybciej, mocniej czy dłużej.

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Blog

GROUND FORCE METHOD jak narazie lvl.1 ;)
GROUND FORCE METHOD jak narazie lvl.1 ;)

Ostatnie dwa weekendy spędziliśmy na wdrażaniu się w...

Maski treningowe. Działa, nie działa, jeśli nawet to jak?
Maski treningowe. Działa, nie działa, jeśli nawet to jak?

Trening w warunkach hipoksji, innymi słowy – n...

Pamięć mięśniowa. Powrót do formy po przerwie.
Pamięć mięśniowa. Powrót do formy po przerwie.

„Pamięć mięśniowa, czyli powrót do form...

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów