SFG

SFG

When you train, you should train as if on the battlefield. Make your eyes glare, lower your shoulders and harden your body. If you train with the same intensity and spirit as though you are striking and blocking against an actual opponent, you will naturally develop the same attitude as on a battlefield…” — Ankō Itosu, Okinawan karate master Anko Itosu

 

StrongFirst Girya jako hard style treningów z kettlami narodził się w jednostakch specjalnych Związku Radzieckiego. W latach 70 jego elementy wykorzystywane były do treningów Karate Do, od lat 80 ewoluował jako system wspomagający treningi sztuk i sportów walki. Hard style wkorzystuje te same zasady jakie stanowią fundament podstawowych liftów czy uderzeń: maksymalne spięcie i rozlużnienie. Jednym z najważniejszym elementów hard style jest oddychanie. To ono daje nam potencjal do osiągnięcia maksymalnego napięcia w chwilach kiedy go potrzebujemy. Czyli kiedy? Swing, martwy ciąg, press, uderzenie, kopnięcie, można długo wymieniać. Czym jest hard style w kontekscie sportów siłowych i walki? Czerpiąc z mojego pierwszego szkolenia i cytujac zawartą tam definicję. Hard style to filozofia „one strike, one kill”

Nie mniej jednak treningi SFG nie są przeznaczone tylko dla zawodników sportów siłowych i fighterów. Umiejętności opisane powyżej sprawiają przede wszystkim, że jeteśy zdrowsi. Kształtujemy sylwetkę, dbamy o mobilnośc i elastyczność. Uczymy się samoświadomości ciała, i jego kontroli, a przez to aby lepiej wykorzystywać jego potencjal w życiu codziennym. W efekcie żyć bez bólu, stając się szybszym, silniejszym i wytrzymalszym każdego dnia....w nocy też się przydaje;)

Nie musisz być mistrzem aby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być mistrzem.

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening
Jakie efekty treningi z Kettlebell's?

Jakie efekty treningi z Kettlebell's?

Korzyści płynące z treningów z wykorzystaniem kettlebell's są nieocenione – regularne ćwiczenia gwarantują nie tylko widoczną rozbudowę masy mięśniowej, ale także polepszenie motoryki i ogólnej sprawności. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu worków bułgarskich, możemy skoncentrować się na pracy nad różnymi partiami ciała. Uzyskane efekty będą jednak w znacznym stopniu zależały od właściwego doboru ćwiczeń, prawidłowej postawy i utrzymywania odpowiedniego tempa – właśnie dlatego tak istotne jest wykonywanie ich pod uważnym okiem trenera, który pozwoli uniknąć błędów popełnianych przez osoby nieprzyzwyczajone do tego typu aktywności fizycznej. Gdy zdecydujemy się zaufać profesjonaliście, KB może okazać się dla nas ciekawym, a przede wszystkim wysoce efektywnym sposobem na polepszenie sprawności.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Chcesz nas sprawdzić?

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów