Korzyści

Dbałość o bezpieczeństwo

Dbałość o bezpieczeństwo

Bardzo ważne jest dla nas Twoje bezpieczeństwo. W trakcie opracowywania Twojego indywidualnego planu bierzemy pod uwagę Twoje wszelkie ograniczenia. Ważna jest dla nas Twoja budowa ciała i wzorce posturalne, które korygujemy w czasie ćwiczeń z fizjoterapeutą, tak by nie dopuścić do przeciążeń i kontuzji. Układając plan żywieniowy uwzględniamy wszelkie Twoje preferencje oraz nietolerancje pokarmowe, dbamy o to, by dieta dostarczała Ci niezbędnych składników odżywczych i była wolna od produktów niebezpiecznych – przetworzonych, naszpikowanych chemią, czy szkodliwych z powodu Twoich indywidualnych ograniczeń. Podczas treningów dbamy o to, by wszystkie ćwiczenia były wykonywane z zachowaniem odpowiedniej techniki, by nie doprowadzić do groźnych urazów i kontuzji. Wybierając nas zyskujesz pewność, że dążenie do idealnej sylwetki nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu, a wręcz przeciwnie – utrwali pozytywne wzorce treningowe i żywieniowe, które zostaną z Tobą na zawsze. 

Indywidualne podejście

W pracy z Toba będziemy korzystać z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, jednak nigdy z utartych schematów jednakowych dla każdego klienta. Przecież każdy z nas różni się budową ciała i poziomem aktywności, ma inne możliwości i ograniczenia wynikające z fizjonomii, czy przebytych urazów i schorzeń. Każdy z nas ma również inne cele, które chciałby osiągnąć. Pracę z Tobą rozpoczniemy od wnikliwego wywiadu, który pomoże nam jak najlepiej Cię poznać i opracować indywidualny, kompatybilny z Tobą w 100% plan działania, który będzie najefektywniejszą, a zarazem bezpieczną ścieżką do realizacji wszelkich założeń. 

Indywidualne podejście
Chcesz nas sprawdzić?
Kompleksowość obsługi

Kompleksowość obsługi

Nasz zespół to połączenie 3 różnych dziedzin: treningu personalnego, dietetyki oraz fizjoterapii. Jako specjaliści uzupełniamy się wiedzą, dzięki czemu możemy zadbać o Ciebie kompleksowo. Twoje silne ciało i nienaganna sylwetka będą efektem nie tylko ciężkiej pracy podczas treningów. W osiągnięciu zamierzonych efektów nie mniejsze znaczenie będzie miała zbilansowana, zdrowa, smaczna i zindywidualizowna na podstawie badań dieta. Oraz konsultacje i ćwiczenia z fizjoterapeutą, który zadba o odpowiednią diagnostykę, przygotuje Cię do wysiłku, wyeliminuje złe wzorce posturalne, które mogłyby prowadzić do kontuzji oraz zachowa balans pomiędzy wysiłkiem, a regeneracją tkanek. Tylko takie, holistyczne podejście gwarantuje naprawdę zadowalający efekt naszej wspólnej pracy!

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów