Flexiblee Steel: Combo lvl 1&2

30 wrz 2019

Kolejne szkolenie za nami. Refleksja po nim? WIele szkoleń w sposób praktyczny przygotowuje nas do tego jak uczyć, jak wykonywać dane ćwiczenia, jak rozwijąc siłę, motorykę, koordynację i inne cechy tak potrzebne do aktywnego życia. Flexeeble Steel bynajmniej nie jest inne, z jedną tylko różnicą. Nie musisz być aspirującym sportowcem, trenerem czy kimkolwiek aktywnie związanym ze sportem, żeby z czystym sumieniem pojechac przynajmneij na pierwszy poziom lub wybrać sie na trenning do jakiegokolwiek certyfikowanego trenera i dowiedzieć się czegod pożytecznego, co w sumie, możesz natychmiast zastosować w życiu codziennym. Gwaratuje, że zmieni to jego jakość. Proste, szybkie skuteczne rozwiązania do zastosowania u osób będcych na róznym poziomie mobilności i rozciągnięcia i mających różne porblemy lub cele. Dziś rano wróciłem do Łodzi,a popołudniu już testowałem nabytą wiedzę na moich podopiecznych. Efekt "it's a kind of magic" był bardzo budujący, tak samo dla mnie jak i dla nich:). Z czystym sumieniem polecam. Dziękuję całej ekipie, w szczególności Natalie, Owenowi i Adnre, którzy przez cały weekend służyli mi swoją wiedzą i doświadczeniem oraz Jonowi za świetne prowadzenie. Ogarnę się trochę , pojadę w miedzy czasie do Pragi powalczyć o SFG I i zaraz po powrocie będę starał się jak najszybciej wysłać pracę zaliczeniową z poziomu drugiego :))     

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Trening

Trening siłowy vs. Trening Cardio
Trening siłowy vs. Trening Cardio

Trening siłowy vs. Cardio – które wybra...

Co z tą mobilką? Słów kilka...
Co z tą mobilką? Słów kilka...

O mobilność rozmawiamy dośc często i przydługo, so...

Sterydy w sporcie...oszustwo?.... za, przeciw, ale...
Sterydy w sporcie...oszustwo?.... za, przeciw, ale...

Autor: Marcin Fryczka Po pierwsze sport nie jest ...

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów