Dieta

Co daje dieta pod okiem specjalisty?

Dieta ułożona przez doświadczonego dietetyka lub doradcę żywieniowego to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale przede wszystkim gwarancja tego, że dostarczymy swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.
Nabyte przez nas w pracy codziennej doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie skutecznuch metod przygotowania indywidualnych jadłospisów, których celem jest wspomaganie zdrowia naszych Klientów. Tworzymy indywidualnie dobraną dietę, która nie tylko pomaga, ale również smakuje. Bez względu na to, czy chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów, poprawić efekty treningów, poprawić wyniki badań, czy po prostu zdrowo się odżywiać - zadbamy o to aby Twoje menu było praktyczne i łatwe do zastosowania w życiu codziennym.

Chcesz nas sprawdzić?

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening
Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca

Dieta odchudzająca, jak sama nazwa wskazuje, pozwala zrzucić zbędne kilogramy możliwe jest to dzięki wprowadzeniu odpowiednich nawyków żywieniowych i podaży kalorycznej. Mając motywację i samozaparcie nie sztuką jest schudnąć. Zdecydowanie trudniej jest jednak chudnąć zdrowo, utrzymując osiągniety efekt na dłużej. My, zadbamy o to, by umożliwić Ci bezpieczne i racjonalne odchudzanie, uwzględniajać dostarczenie organizmowi niezbędnej ilości kalorii oraz wszystkich koniecznych do jego prawidłowego funkcjonowania witamin i mikroelementów. Zrobimy kompleksowy wywiad, podczas którego poznamy Twoje preferencje i oczekiwania, a także wszelkie Twoje ograniczenia (np. alergie pokarmowe) mając na celu stworzenia smacznej i zdrowej diety którą będziesz mógł się cieszyć każdego dnia. 

Zobacz szczegóły

Dieta dla sportowca

W przypadku osób, które uprawiają sport wyczynowo dieta ma znaczenie fundamentalne. Ciało sportowca to skomplikowana, nastawiona na wygraną maszyna,  poddawana codziennie wysokim obciążeniom fizycznym i psychicznym. Tak wysoce wyspecjalizowany mechanizm, kontrolowany wolą sportowca wymaga odpowiedniego "paliwa". "Paliwa" najwyższej jakości, skonstruowanego konkretnie pod indywidualny model i wyzwania które się przed nim stawia. Nie ma tu miejsca na kompromisy i niedopowiedzenia. Odpowiednio dobrane składniki odżywcze muszą wspomagać regenerację powysiłkową, gwarantować doskonały sen, jak również minimalizować ryzyko wystąpienia efektów przetrenowania. Podczas przygotowania tego typu diety przeprowadzimy z Tobą dokładne konsultacje poprzedzone ankietą. Uwzględnimy dyscyplinę, którą uprawiasz, intensywność i częstotliwość cykli treningowych. Weźmiemy pod uwagę wszelkie Twoje predyspozycje i ograniczenia, tak aby Twój plan żywieniowy jako swoją integralną cześć obejmował również odpowiednią suplementacje.

Zobacz szczegóły
Dieta dla sportowca
Dieta online

Dieta online

Możemy ułożyć dla Ciebie dietę bez konieczności bezpośrednich spotkań. Nie korzystamy jednak z gotowych rozwiązań, które podsuwamy każdemu klientowi. Twoja dieta będzie w 100% dietą zindywidualizowaną. Otrzymane od Ciebie badania w połączeniu z przekazaną Ci na początku współpracy dokładną ankietą pozwolą nam poznać Cię lepiej i uwzględnić takie aspekty, jak: Twój stan zdrowia, aktywność fizyczna, predyspozycje, upodobania kulinarne, ograniczenia (np. alergie lub nietolerancje pokarmowe), a także zasobność portfela. Dzięki takiemu podejściu dieta nie będzie dla Ciebie wyzwaniem, ale stanie się przyjemną codziennością, która pozwoli Ci osiągnąć założony cel. Wybierając dietę online będziesz pod stałą opieką naszych specjalistów, którzy podczas konsultacji online (za pośrednictwem telefonu, czatu, czy wiadomości e-mail) odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, skontrolują postępy, czy wprowadzą pewne modyfikacje, które mogą pomóc w uzyskaniu jeszcze lepszych efektów. 

Zobacz szczegóły

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Ile to kosztuje?

Analiza Badań

Analiza badań klienta, zalecenia co do zmian w stylu odżywiania, życia, protokół suplementacyjny i jeśli jest taka konieczność to zalecenia większej ilości badań. W cenę planu wliczone jest 30 dni konsultacji mailowych, na WhatsApp oraz jedna telefoniczna do 60 minut z możliwością rozbicia tej konsultacji na dwie 30 minutowe rozmowy do wykorzystania w tym okresie.

Plan diety z analizą badań

W tej opcji proponujemy analizę badań rozszerzoną o indywidualny plan żywienia, który zawiera wskazówki jak manipulować dietą i makroskładnikami, by dieta mogła Nam służyć dłuższy czas. Proste, szybkie i odżywcze posiłki. Po szczególy zapraszamy do zakładki: O nas i sekcji regulaminy. ( http://bodybulwark.com/o-nas/regulamin)

Konsultacje kontrolne

Miesięczny pakiet konsultacji online i telefonicznych. Jest to dodatkowa opcja przeznaczona dla klientów ktorzy zakupili juz jedną z opcji wymienionych obok.

Zanim wybierzesz pakiet dla siebie

 Jeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji dietetycznej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać.

Jakie diety stosujemy?

Jak nas oceniają klienci?

 • Bartek
 • Krzysztof
 • Bartek
 • Adrian
 • Arek
 • Adam
 • Agata
 • Bartek

    Pod skrzydła Marcina trafiłem całkowicie przypadkiem, szukając profesjonalnego wsparcia i pomocy. Teraz wiem, że miałem duże szczęścia, że udało nam się poznać. Przyszedłem po ciężkiej chorobie, poważnej operacji, mając ponad 20 kilogramową niedowagę i tak naprawdę z...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Krzysztof

  Zanim trafiłem pod skrzydła Marcina byłem dość aktywny fizycznie i odżywiałem się zdrowo, jednak mimo ćwiczeń i zmian na własną rękę, moja sylwetka pozostawała daleka od moich oczekiwań. Pod okiem Marcina, dzięki  wspólnym  treningom oraz ustalonej diety moja ...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Bartek

  Od kiedy Marcin zajął się moim odżywaniem, zmieniłem całkowicie nawyki żywieniowe i zgubiłem na tę chwilę 22 kg bez efektów jojo i innych niespodzianek, które przytrafiały mi się w moich poprzednich podejściach do zrzucenia wagi. Spodziewałem się, że bedę mu...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Adrian

  Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Konkretna rozmowa na temat dolegliwości podczas pierwszej wizyty wraz ze szczegółowym badaniem. Terapia manualna trochę bolesna ale na koniec półgodzinnej wizyty czułem że b&oac...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Arek

  Do Pana Adama trafiłem przez przypadek z polecenia. Na początku byłem sceptyczny, bo z moimi dolegliwościami kręgosłupa byłem już u wielu specjalistów. Po krótkim wywiadzie zaczął oględziny i ocenę mojej postawy. Nakreślił mi prawdopodobne przyczyny moich do...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Adam

  Od 4 lat intensywnie uczęszczam na siłownię. Ostatnio pojawił się u mnie silny ból przy wykonywaniu martwego ciągu. Myślałem, że to wina złej pozycji, ale niestety problem się pogłębiał, nie mogłem przebiec więcej niż 1 km potem czułem dolegliwości w pośladku. Pan Adam ...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Agata

  Pan Adam to wspaniały człowiek. Od pierwszej wizyty można zauważyć, że to rehabilitant z powołania. Zaangażowany i słuchający pacjenta oraz wychodzący naprzeciw jego potrzebom. Bardzo mi pomógł przy rehabilitacji mięśnia dwugłowego uda, a także podzielił się kilkoma waż...

  Zobacz wszystkie referencje

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów