Zespół

Marcin Fryczka

Marcin Fryczka

Trener personalny od 2008 roku.  Były certyfikowany instruktor StrongFirst: Lifting, Bodyweight, Girya lvl. 1 oraz Resilient;  Flexible Steel lvl. 2; Functional Movement System lvl.1 , Ground Force Method lvl. 1.  Były instruktor Suples.com Bulgarian Bag lvl 1 – Suples Fit Instructor oraz Bulgarian Bag Instructor. Instruktor Kelttlebels Polskiego Stowarzysznie Kettlebells i Fitness. Uczestnik szkolen z zakresu terapii manulanej i suchego igłownia. Sport jest obecny w moim zyciu od dziecka. Pierwsze spotkanie z boksem miało miejsce w podstawówce. Następnie zajmowałem się mma, Krav Magą, okazjonalnie przeprowadzałem zajęcia grupowe w zakresie sztuk i sportów walki, zostałem instruktorem sportu i rekreacji ruchowej. W roku 2008 prowadziłem swoje pierwsze treningi indywidualne. Od roku 2017 wraz ze współpracownikami w ramach zainicjowanego przeze mnie projektu Bodybulwark.com zajmowaliśmy się m.in. kwestiami korygowania wad postawy czy rehabilitacji pokontuzyjnej lub powypadkowej, jak również szkoleniami w zakresie zdrowego stylu życia w ujęciu holstycznym na rzecz pracowników firm korporacyjnych. Nie obce nam były nam również zagadnienia suplementacji okresowej, kształtowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej,. Moim głównym zadaniem była periodyzacja, planowanie oraz wybór metod treningowych, ogólnie rzecz ujmując prowadzenie klientów indywidualnych pod kątem zdrowotnym w szerokim ujęciu. Moją filozofie treningową doskonale oddaja hasła federacji do których należę, mam na myśli FMS i Strongfirst gdzie w pierwszym przypadku jest to Protect/ Correct/ Develop ( Ochraniaj, Poprawiaj, Rozwijaj) oraz be strong first ( hasło federacji Stongfirst). Niezależnie od tego co robimy i będziemy robic, u podstaw wszystkiego leży siła, jako umiejętność.

Adam Kospion

Przygodę z masażem rozpoczął 12 lat temu po ukończeniu Zawodowego Studium Masażu na kierunku „Masaż z elementami rehabilitacji”. Pragnąc poszerzać swoje umiejętności podjął naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku fizjoterapii, oraz kierunku elektroradiologii w Medycznym Studium Zawodowym nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie W Łodzi.

Przez 5 lat pracy w hotelu Andel`s współpracował z wieloma gwiazdami Polskiego i Światowego show biznesu , poszerzając swoje umiejętności oraz zdobywając doświadczenie zawodowe. Współpracuje także z drużyną rugby Gentlemen`s Łódź Rugby Club - będąc jednoczenie jej zawodnikiem od 2008 roku. Wielokrotnie miał styczność z różnorodnymi kontuzjami sportowymi. Terapia punktów spustowych, sztywnego tapingu oraz kinesiotapingu wielokrotnie okazywała się kluczowa w procesie rehabilitacyjnym zawodników.

Ukończył liczne kursy doskonalące, a jego specjalnością jest terapia leczenia bólu układu mięśniowo – szkieletowego. W pracy zawodowej kieruje się zasadą, iż najważniejsza jest prawidłowa diagnoza. Tylko ona gwarantuje 100% sukcesu w terapii.

Adam Kospion
Chcesz nas sprawdzić?

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów