Zespół

Marcin Fryczka

Marcin Fryczka

Trener personalny od 2008 roku. Certyfikowany instruktor StrongFirst Lifting oraz StorngFirst Bodyweight, Flexible Steel lvl. 2 . Suples.com Bulgarian Bag lvl 1 – Suples Fit Instructor oraz Bulgarian Bag Instructor, Instruktor Kelttlebels Polskiego Stowarzysznie Kettlebells i Fitness. Sport jest obecny w jego życiu od dziecka. Jako nastolatek zafascynował się sztukami  oraz sportami walki, a z czasem uzupełniał swój trening oraz wiedzę o elementy ćwiczeń siłowych. W kolejnych latach poszerzał swoje horyzonty w zakresie sportu, oraz rozpoczął swoją przygodę z treningiem funkcjonalnym, kalisteniką, wykorzystaniem kettlebells czy taśm TRX. Zwolennik treningów hybrydowych i atletycznych jako środka do uzyskania optymalnych efektów z dbałością o zdrowie podopiecznych.

Jako zwolennik zdrowego stylu życia, zajał się również dietetyką i dietoterapią, biorąc udział w licznych seminariach i szkoleniach u najlepszych specjalistów z Polski.  Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności również w dziedzinach terapii manulanej oraz igłoterapii. Zajmuje się głównie periodyzacją, planowaniem oraz wyborem metod treningowych.

Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny, realizując jego cele i przesuwając ich granice. Doświadczenie zdobyte z różnorodnymi formami aktywności fizycznej, pasja w połączeniu z otwartym umysłem, zdobyta i stale poszerzana wiedza dają Państwu pewność, że znaleźliście się w odpowiednich rękach.

Adam Kospion

Przygodę z masażem rozpoczął 12 lat temu po ukończeniu Zawodowego Studium Masażu na kierunku „Masaż z elementami rehabilitacji”. Pragnąc poszerzać swoje umiejętności podjął naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku fizjoterapii, oraz kierunku elektroradiologii w Medycznym Studium Zawodowym nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie W Łodzi.

Przez 5 lat pracy w hotelu Andel`s współpracował z wieloma gwiazdami Polskiego i Światowego show biznesu , poszerzając swoje umiejętności oraz zdobywając doświadczenie zawodowe. Współpracuje także z drużyną rugby Gentlemen`s Łódź Rugby Club - będąc jednoczenie jej zawodnikiem od 2008 roku. Wielokrotnie miał styczność z różnorodnymi kontuzjami sportowymi. Terapia punktów spustowych, sztywnego tapingu oraz kinesiotapingu wielokrotnie okazywała się kluczowa w procesie rehabilitacyjnym zawodników.

Ukończył liczne kursy doskonalące, a jego specjalnością jest terapia leczenia bólu układu mięśniowo – szkieletowego. W pracy zawodowej kieruje się zasadą, iż najważniejsza jest prawidłowa diagnoza. Tylko ona gwarantuje 100% sukcesu w terapii.

Adam Kospion
Chcesz nas sprawdzić?
Joanna Maciaszek

Joanna Maciaszek

Trener pole dance od 2017 roku. Swoją wiedzę i zamiłowanie do ruchu doprecyzowała i poszerzyła rok później jako certyfikowany trener personalny. Stale uczestniczy w warsztatach i szkoleniach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Uwielbia łączyć i czerpać inspiracje z wielu dyscyplin sportowych. Instruktor bungee gym oraz Yogi i tańca na chustach. W ciągu ostatnich miesięcy zdobyła doświadczenie także jako instruktor aqua pole oraz grupowych zajęć fitness. W treningach uwielbia łączyć rozwój pod kątem siły i gibkości. Często wykorzystuje pracę z gumami oporowymi oraz body weight.

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów