Zespół

Marcin Fryczka

Marcin Fryczka

Trener personalny od 2008 roku. Certyfikowany instruktor StrongFirst: Lifting, Bodyweight oraz Girya lvl. 1;  Flexible Steel lvl. 2 . Suples.com Bulgarian Bag lvl 1 – Suples Fit Instructor oraz Bulgarian Bag Instructor, Instruktor Kelttlebels Polskiego Stowarzysznie Kettlebells i Fitness. Sport jest obecny w jego życiu od dziecka. Jako nastolatek zafascynował się sztukami  oraz sportami walki, a z czasem uzupełniał swój trening oraz wiedzę o elementy ćwiczeń siłowych. W kolejnych latach poszerzał swoje horyzonty w zakresie sportu, oraz rozpoczął swoją przygodę z treningiem funkcjonalnym, kalisteniką, wykorzystaniem kettlebells czy taśm TRX. Zwolennik treningów hybrydowych i atletycznych jako środka do uzyskania optymalnych efektów z dbałością o zdrowie podopiecznych.

Jako zwolennik zdrowego stylu życia, zajał się również dietetyką i dietoterapią, biorąc udział w licznych seminariach i szkoleniach u najlepszych specjalistów z Polski.  Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności również w dziedzinach terapii manulanej oraz igłoterapii. Zajmuje się głównie periodyzacją, planowaniem oraz wyborem metod treningowych.

Do każdego klienta podchodzi w sposób indywidualny i holistyczny, realizując jego cele i przesuwając ich granice. Doświadczenie zdobyte z różnorodnymi formami aktywności fizycznej, pasja w połączeniu z otwartym umysłem, zdobyta i stale poszerzana wiedza dają Państwu pewność, że znaleźliście się w odpowiednich rękach.

Monika Anna Żurańska

Trener to dla mnie coś więcej niż sposób zarobku. Jest to pasja a także możliwość rozwijania siebie i innych.
      Na dobre przygodę ze sportem rozpoczęłam od treningu z kettlebell i Aikido (6kyu). 5 lat temu Aikido zmieniło się na Brazylijskie Jiu Jitsu, w którym zasłużyłam już na niebieski pas. Prowadzę również wspólnie z głównym trenerem zajęcia dla dziecięcych grup w BJJ. 
Szybki rozwój i ciągłe doskonalenie się w treningu z kettlami otworzyły mi drogę do możliwości prowadzenia zajęć w tej dziedzinie. Od czterech lat prowadzę zajęcia z treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem odważników kulowych kettlebell metodą hardstyle w grupie początkującej i średnio zaawansowanej. 
      Od 2019 roku jestem licencjonowanym trenerem personalnym i instruktorem siłowni  REP’s Polska  (REPS/TR/1614).
      Swoją wiedzę staram się systematycznie uzupełniać również na szkoleniach z dziedzin pokrewnych  (Instruktor Trójboju Siłowego - Strength Coach, zaawansowane techniki Box squat, Szkolenia Mobility czy Szkolenie „Podstawy bulgarian bag”)
W tym roku uzyskałam Certyfikat trenera Flexible Steel, ale na tym jeszcze nie koniec ;)
Monika Anna Żurańska
Chcesz nas sprawdzić?
Anna Podsiadło

Anna Podsiadło

Studentka dietetyki klinicznej, której zainteresowanie tematyką zdrowia i odżywiania towarzyszy od najmłodszych lat. Nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu fizjologii żywienia, suplementacji, działania hormonów i związanych z nimi zaburzeń. Na tym koncentruje się w swojej praktyce, by jak najlepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzkiego organizmu. Ma otwarty umysł, jej motto to 'kto się nie rozwija, ten się cofa'. Jest w stanie wybaczyć brak wiedzy, ale nie ignorancję. Do swoich pacjentów podchodzi w sposób holistyczny, analizując wpływ ich stylu życia na zdrowie. Aktywnie udziela się na instagramie @zdrowiej_z_ania, gdzie dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami.

Adam Kospion

Przygodę z masażem rozpoczął 12 lat temu po ukończeniu Zawodowego Studium Masażu na kierunku „Masaż z elementami rehabilitacji”. Pragnąc poszerzać swoje umiejętności podjął naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku fizjoterapii, oraz kierunku elektroradiologii w Medycznym Studium Zawodowym nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie W Łodzi.

Przez 5 lat pracy w hotelu Andel`s współpracował z wieloma gwiazdami Polskiego i Światowego show biznesu , poszerzając swoje umiejętności oraz zdobywając doświadczenie zawodowe. Współpracuje także z drużyną rugby Gentlemen`s Łódź Rugby Club - będąc jednoczenie jej zawodnikiem od 2008 roku. Wielokrotnie miał styczność z różnorodnymi kontuzjami sportowymi. Terapia punktów spustowych, sztywnego tapingu oraz kinesiotapingu wielokrotnie okazywała się kluczowa w procesie rehabilitacyjnym zawodników.

Ukończył liczne kursy doskonalące, a jego specjalnością jest terapia leczenia bólu układu mięśniowo – szkieletowego. W pracy zawodowej kieruje się zasadą, iż najważniejsza jest prawidłowa diagnoza. Tylko ona gwarantuje 100% sukcesu w terapii.

Adam Kospion

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów