Referencje

Krzysztof

Krzysztof

Zanim trafiłem pod skrzydła Marcina byłem dość aktywny fizycznie i odżywiałem się zdrowo, jednak mimo ćwiczeń i zmian na własną rękę, moja sylwetka pozostawała daleka od moich oczekiwań. Pod okiem Marcina, dzięki  wspólnym  treningom oraz ustalonej diety moja sylwetka zaczęła się zmieniać, z tygodnia na tydzień moja sylwetka zmieniała się, a to dawało kopa i motywację do dalszych treningów.

Agata

Pan Adam to wspaniały człowiek. Od pierwszej wizyty można zauważyć, że to rehabilitant z powołania. Zaangażowany i słuchający pacjenta oraz wychodzący naprzeciw jego potrzebom. Bardzo mi pomógł przy rehabilitacji mięśnia dwugłowego uda, a także podzielił się kilkoma ważnymi wskazówkami jak odpowiednio rozciągać się po bieganiu. Polecam z czystym sercem. Nadal z przyjemnością korzystam z jego usług. Pozdrawiam.

Agata
Bartek

Bartek

Od kiedy Marcin zajął się moim odżywaniem, zmieniłem całkowicie nawyki żywieniowe i zgubiłem na tę chwilę 22 kg bez efektów jojo i innych niespodzianek ktore przytrafiały mi się w moich porzednich podejsciach do zrzucenia wagi. Spodzewałem się, że bedę musiał odmawiać sobie wszystkiego co lubię, tymczasem ilośc jedzenia zmiejszyła się w sposób prawie niezauważalny, a propozycje posiłków dostosowane były do tego co lubię. Polecam.

Chcesz nas sprawdzić?

Adrian

Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Konkretna rozmowa na temat dolegliwości podczas pierwszej wizyty wraz ze szczegółowym badaniem. Terapia manualna trochę bolesna ale na koniec półgodzinnej wizyty czułem że ból pośladka zmniejszył się o połowę. Mogłem już normalnie zejść ze schodów. Dodatkowo zalecone ćwiczenia do domu też przynoszą efekt. Bardzo  polecam.

Adrian
Iwona

Iwona

Pracuję z Marcinem od pół roku - ułożył mi zupełnie nowy plan dietetyczny z suplementacją i trening. Wywiad wstępny był bardzo dokładny, zlecone badania i następnie ich analiza przed podjęciem jakichkolwiek działań, daje gwarancję porządnego podejścia do tematu, jak i odpowiedzialności za zdrowie drugiego człowieka. Poziom wiedzy Marcina i znajomości systemów ćwiczeń pozwolił na wypracowanie najlepszej drogi dla totalnie początkującej osoby, jak ja. Zmiana nawyków żywieniowych zmieniła moje samopoczucie o 180 stopni, co było dla mnie sporym zaskoczeniem! Ale najważniejsze, że Marcin nie zmusza mnie do biegania, którego nie cierpię :). Nie ma porównania między pracą z trenerem personalnym a zajęciami grupowymi, naprawdę polecam Marcina .

Arek

Do Pana Adama trafiłem przez przypadek z polecenia. Na początku byłem sceptyczny, bo z moimi dolegliwościami kręgosłupa byłem już u wielu specjalistów. Po krótkim wywiadzie zaczął oględziny i ocenę mojej postawy. Nakreślił mi prawdopodobne przyczyny moich dolegliwości. Już po pierwszej wizycie poczułem drobną poprawę, a kolejne przynosiły coraz lepszy rezultat. Zalecił mi kilka ćwiczeni i zwrócił uwagę na prawidłowa postawę przy siedzeniu. Od kilku miesięcy nie czuję dolegliwości. Bardzo polecam.

Arek
Masz pytania?
Adam

Adam

Od 4 lat intensywnie uczęszczam na siłownię. Ostatnio pojawił się u mnie silny ból przy wykonywaniu martwego ciągu. Myślałem, że to wina złej pozycji, ale niestety problem się pogłębiał, nie mogłem przebiec więcej niż 1 km potem czułem dolegliwości w pośladku. Pan Adam podczas pierwszej wizyty szybko zdiagnozował problem. Już pierwsza wizyta przyniosła ulgę. teraz po zakończeniu terapii ciągle stosuję ćwiczenia na rozciąganie, które pokazał mi Pan Adam. Bardzo polecam.

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wczesniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów