Referencje

Bartek

Bartek

 

Pod skrzydła Marcina trafiłem całkowicie przypadkiem, szukając profesjonalnego wsparcia i pomocy. Teraz wiem, że miałem duże szczęścia, że udało nam się poznać. Przyszedłem po ciężkiej chorobie, poważnej operacji, mając ponad 20 kilogramową niedowagę i tak naprawdę zerową wiedzę odnośnie treningów. Mając nadzieję, że można ze mnie zrobić normalnego człowieka - Wielu się nie podjęło. Marcina to nie przestraszyło. Powiedział tylko, że będzie ciężko... i było. Ale tak naprawdę po 4 miesiącach nadrobiliśmy połowę brakującej wagi, gdzie w większości to masa mięśniowa. Siła wzrosła kilkukrotnie, nie mówiąc już o samej wiedzy dotyczącej postawy, diety i treningów, która wałkowana jest na każdym treningu. Wciąż walczymy, bo mamy o co. Czasem jest słabiej, ale non stop jest postęp. Jeśli pytacie mnie czy warto współpracować z Marciem i całym zespołem Bodybulwark ? To zdecydowanie tak! Mi pomagają zmienić moje życie, i naprawdę się udaje. Ps: Będzie ciężko ale też od cholery satysfakcji z wykonanej pracy ;)

 

Krzysztof

Zanim trafiłem pod skrzydła Marcina byłem dość aktywny fizycznie i odżywiałem się zdrowo, jednak mimo ćwiczeń i zmian na własną rękę, moja sylwetka pozostawała daleka od moich oczekiwań. Pod okiem Marcina, dzięki  wspólnym  treningom oraz ustalonej diety moja sylwetka zaczęła się zmieniać, z tygodnia na tydzień moja sylwetka zmieniała się, a to dawało kopa i motywację do dalszych treningów.

Krzysztof
Bartek

Bartek

Od kiedy Marcin zajął się moim odżywaniem, zmieniłem całkowicie nawyki żywieniowe i zgubiłem na tę chwilę 22 kg bez efektów jojo i innych niespodzianek, które przytrafiały mi się w moich poprzednich podejściach do zrzucenia wagi. Spodziewałem się, że bedę musiał odmawiać sobie wszystkiego co lubię, tymczasem ilość jedzenia zmniejszyła się w sposób prawie niezauważalny, a propozycje posiłków dostosowane były do tego co lubię. Polecam.

Chcesz nas sprawdzić?

Adrian

Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Konkretna rozmowa na temat dolegliwości podczas pierwszej wizyty wraz ze szczegółowym badaniem. Terapia manualna trochę bolesna ale na koniec półgodzinnej wizyty czułem że ból pośladka zmniejszył się o połowę. Mogłem już normalnie zejść ze schodów. Dodatkowo zalecone ćwiczenia do domu też przynoszą efekt. Bardzo  polecam.

Adrian
Arek

Arek

Do Pana Adama trafiłem przez przypadek z polecenia. Na początku byłem sceptyczny, bo z moimi dolegliwościami kręgosłupa byłem już u wielu specjalistów. Po krótkim wywiadzie zaczął oględziny i ocenę mojej postawy. Nakreślił mi prawdopodobne przyczyny moich dolegliwości. Już po pierwszej wizycie poczułem drobną poprawę, a kolejne przynosiły coraz lepszy rezultat. Zalecił mi kilka ćwiczeni i zwrócił uwagę na prawidłowa postawę przy siedzeniu. Od kilku miesięcy nie czuję dolegliwości. Bardzo polecam.

Adam

Od 4 lat intensywnie uczęszczam na siłownię. Ostatnio pojawił się u mnie silny ból przy wykonywaniu martwego ciągu. Myślałem, że to wina złej pozycji, ale niestety problem się pogłębiał, nie mogłem przebiec więcej niż 1 km potem czułem dolegliwości w pośladku. Pan Adam podczas pierwszej wizyty szybko zdiagnozował problem. Już pierwsza wizyta przyniosła ulgę. teraz po zakończeniu terapii ciągle stosuję ćwiczenia na rozciąganie, które pokazał mi Pan Adam. Bardzo polecam.

Adam
Masz pytania?
Agata

Agata

Pan Adam to wspaniały człowiek. Od pierwszej wizyty można zauważyć, że to rehabilitant z powołania. Zaangażowany i słuchający pacjenta oraz wychodzący naprzeciw jego potrzebom. Bardzo mi pomógł przy rehabilitacji mięśnia dwugłowego uda, a także podzielił się kilkoma ważnymi wskazówkami jak odpowiednio rozciągać się po bieganiu. Polecam z czystym sercem. Nadal z przyjemnością korzystam z jego usług. Pozdrawiam.

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów