BodyBulwark

BodyBulwark

Nazywam się Marcin Fryczka i jestem założycielem projektu Bodybylwark. Moją intencją było stworzenie platofrmy dzięki ktorej nasi klieci mogliby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby zdrowotne, treningowe i rehablitacyjne w jednym miejscu. Bodybulwark, to projekt tworzony przez trenerów personalnych, dietetyków i  fizjoterapeutów. Łączy nas holistyczne podejście do zdrowia - naszym celem jest promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, motywowanie do wprowadzania pozytywnych nawyków oraz podnoszenia na wyższy poziom osobistych osiągnięć sportowych. W zakresie fizjoterapii oraz dietetyki interesuje nas nie tylko leczenie objawów, lecz przede wszystkim dojście do źródła problemu i wyeliminowanie go. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta realizując jego cele. Służymy pomocą w zakresie doboru sposobu odżywiania oraz najlepszych metod treningowych w oparciu o możliwości danej osoby i obrany przez nią cel, zapewniając jednocześnie opiekę ze strony fizjoterapeutów oraz masażystów.

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening
Do kogo skierowane są nasze usługi?

Do kogo skierowane są nasze usługi?

  • Z naszych usług skorzystać może każdy niezależnie od wieku, czy doświadczenia.
  • Trenują z nami zarówno zawodowi sportowcy, jak i Ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną.
  • Nasza oferta skierowana jest do osób, które nie tylko pragną wymarzonej sylwetki, ale zmiany dotychczasowego trybu życia i wdrożenia do swojej codzienności zdrowych nawyków (zarówno żywieniowych, jak i treningowych).
  • Jeśli ważna jest dla Ciebie najwyższa jakość i kompleksowość obsługi, bezpieczeństwo, nauka poprawnych technik i odpowiedzialna praca nad ciałem z uwzględnieniem Twojej fizjonomii i indywidualnych predyspozycji – na pewno Cię nie zawiedziemy. 

Z nami osiągniesz szczyt swoich możliwości

Z nami osiągniesz szczyt swoich możliwości

Jakie efekty możesz z nami osiągnąć?

Efekt, jaki osiągniesz z naszą pomocą uzależniony jest od założonych celów. Każdy ma swoje indywidualne dążenia. Może to być poprawa ogólnej kondycji, obniżenie masy ciała, budowa masy mięśniowej, przygotowanie do egzaminu sprawnościowego i wiele, wiele innych...  Z pewnością zmienią się Twoje nawyki i tryb życia, zaczniesz zdrowo się odżywiać, a aktywność fizyczna stanie się Twoją codziennością, dzięki czemu wypracowane efekty zostaną z Tobą na dłużej. Zmienisz swoją sylwetkę poprzez wprowadzanie modyfikacji i uczenie się tego, co jest dla Ciebie dobre, a nie przez wyrzeczenia, którym trudno sprostać. Zyskasz zdrowe, silne i sprawne ciało, które na pewno doda Ci pewności siebie oraz ułatwi codzienne funkcjonowanie. Nauczysz się także poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, by w przyszłości móc wykonywać treningi na 100% bez obawy, że może to negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu. 

Jakie efekty możesz z nami osiągnąć?
Chcesz nas sprawdzić?

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów