Cennik

Sprawdź, ile to będzie kosztować...

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy na darmową konsultację w teamcie treningów i fizjoterapii , a w dalszej kolejności do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas usług. W przypadku zaintersowania współpracą z naszym dietetykiem, prosimy w pierwszej kolejności o zapoznanie się z podpunktem diety w zakładce www.bodybulwark.com/o-nas/regulamin  Jeżeli nie znajdą Państwo propozycji spełniającej Waszych potrzeb w jakiejkolwiek z dziedzin będących w kręgu naszych zainteresowań, zapraszamy do bezpośredniego kontaku w celu stworzenia oferty dopasowanej do Waszej indywidualnej potrzeby. 

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening

Cennik treningów

Treningi Personalne

Niezależnie od poziomu zaawansowania i Twojego celu treningowego, zawsze stoimy za Tobą murem, dbamy o Twoje bezpieczeństwo w drodze do celu który sami sobie wyznaczyliście. Treningi personalne prowadzimy również w formie duetów treningowych, szczegóły znajdują się bezpośrednio pod tabelką.

Online Coaching

Plan treningowy stworzony specjalnie dla Ciebie, na podstawie wypełnionej ankiety którą od Ciebie uzyskamy. Określ swoje cele trenigowe, mocne, słabe strony, ilośc czasu jaką zamierzasz poświęcić, co sprawia ci najwiekszą frajdę i czego oczekujesz po swoich treningach, a my zaplanujemy dla Ciebie Twój tydzień.

Treningi Grupowe

Zajęcia z workami bułgarskimi w Studio Fitness Fit For You w Konstantynowie Łódzkim z uwagi na zamknięcie klubu zostają odwołane. Podejmiemy współprace z zainteresowanym klubem:)

Zanim wybierzesz pakiet dla siebie

 

W przypadku "duetów" treningowych odbywają się one w takiej samej cenie jak treningi personalne. Jednak możliwość ich przeprowadzenia zależy od zbieżnośći Państwa założeń treningowych, co wymaga dodatkowej konsultacji z naszym trenerem w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Istnieje możliwość czasowego zawieszenia współpracy z przyczyn obiektywnych na okres od 2 do 4 tygodni. Jeśli nie znależliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji treningowej, zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać.

Cennik diet

Pakiet Standard

W tym pakiecie otrzymujesz od nas indywidualny jadłospis wraz z suplementacją oraz pozostajemy w kontakcie mailowym. 
 • indywidualnie przygotowany plan żywienia i suplementacji
 • do 8 konsultacji mailowych w miesiącu
 • 250 pln za plan i konsultacje

  Zamawiam

Pakiet Premium

W tym pakiecie rozszerzyliśmy ilość konsultacji mailowych do 20. Dzięki indywidualnie dobranemu jadlospisowi, profesjonalenj suplementacji oraz konsultacjom efekty diety na pewno Cię zadowolą!
 • indywidualnie przygotowany plan żywienia i suplementacji
 • do 20 konsultacji mailowych w miesiącu
 • 300 pln za plan i konsultacje

  Zamawiam

Pakiet Platinium

Pakiet Platinum to opieka VIP dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz idnywidualnie dobranego jadłospisu oraz suplementacji masz do dyspozycji nieograniczoną ilość maili oraz konsultacje telefoniczne.
 • indywidualnie przygotowany plan żywienia i suplementacji
 • nieograniczona ilość konsultacji mailowych
 • do 90 min. konsultacji telefonicznych w miesiącu
 • 380 pln za plan i konsultacje

  Zamawiam

Zanim wybierzesz pakiet dla siebie

 Jeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji dietetycznej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać.

Cennik fizjoterapii

5 Zabiegów

Czasami na dojście do siebie lub zadbanie o właściwą równowagę miedzy tkankami, zwłaszcza po ciężkich sesjach treningowych trzeba poświecić trochę czasu. 5 zabiegów jest optymalnym rozwiązaniem w wiekszości takich przypadków.
  Dojazd do klienta
 • 80 do 120 pln za zabieg od 30 do 60 min

  Zamawiam

Szukasz idealnego prezentu

Szukasz idealnego prezentu? Zrealizowanego w najbardziej komfortowych warunkach jakim jest własny dom? Zapraszamy do zakupu naszych bonów podarunkowych.
 • komfort
 • oszczędność czasu
 • relaks
 •  

  Zamawiam

10 Zabiegów

Potrzebujesz dłuższej rehabilitacji? Czy też jesteś ciągle aktywny i dbasz o równowagę pomiedzy obciązeniem organizmu, a regeneracją powysiłkową? Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom
  Dojazd do klienta
 • od 60 do 110 pln za zabieg od 30 do 60 min

  Zamawiam

 

Minimalny czas trwania zabiegu z przyczyn obiektywnych wynosi 30 minut, w zależności od rodzaju zabiegu, stopnia skomplikowania problemu oraz silnej woli samego pacjenta, może on ulec wydłużeniu. Cena poza pakietem wynosi od 90 pln za 30 min do 130 pln z godzinę. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dojeżdzamy do naszych klinetów do wybranych przez nich lokalizacji na terenie miasta ŁodziJeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji rehabilitacyjnej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać. W przypadku wyjazdów poza teren miasta Łodzi, cena usługi ustalana będzie indywidualnie z klientem.

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wczesniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów