Cennik

Sprawdź, ile to będzie kosztować...

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy na konsultację w temacie treningów i fizjoterapii , a w dalszej kolejności do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas usług. W przypadku zainteresowania współpracą z naszym dietetykiem, prosimy w pierwszej kolejności o zapoznanie się z podpunktem diety w zakładce www.bodybulwark.com/o-nas/regulamin  Jeżeli nie znajdą Państwo propozycji spełniającej Waszych potrzeb w jakiejkolwiek z dziedzin będących w kręgu naszych zainteresowań, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu stworzenia oferty dopasowanej do Waszej indywidualnej potrzeby. 

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening

Cennik treningów

Treningi Personalne

Niezależnie od poziomu zaawansowania i Twojego celu treningowego, zawsze stoimy za Tobą murem, dbamy o Twoje bezpieczeństwo w drodze do celu który sami sobie wyznaczyliście. Treningi personalne prowadzimy również w formie duetów treningowych, szczegóły znajdują się bezpośrednio pod tabelką. Koszty treningu mogą się róznić w zależności od miejsca i czasu prowadzenia zajęć oraz innych czynników ekonomicznych i ustalane są indywidulanie dla każdego klienta.

Online Coaching

Plan treningowy stworzony specjalnie dla Ciebie, na podstawie wypełnionej ankiety którą od Ciebie uzyskamy lub treningi online przeprowadzane w miejscu i czasie ktory Ci odpowiada. Wystarczy właczyć kamerkę, a my zrobimy wszytko, zeby przy wykorzystaniu tego co masz w domu lub swojej siłowni doprowadzić Cie do zalożonego przez Ciebie celu. Określ swoje cele trenigowe, mocne, słabe strony, ilośc czasu jaką zamierzasz poświęcić, co sprawia ci najwiekszą frajdę i czego oczekujesz. W ramach prowadzenia możesz liczyć na stały kontakt z trenerem i prowadzącym,  za pomocą email lub ustalanych wcześniej konsultacji live na Skype lub innej platformie komunikacyjnej. Koszt w zależności od opcji ustalonej z klientem .

Treningi Grupowe

Do ustalenia

Zanim wybierzesz pakiet dla siebie

 

W przypadku "duetów" treningowych odbywają się one w takiej samej cenie jak treningi personalne. Jednak możliwość ich przeprowadzenia zależy od zbieżnośći Państwa założeń treningowych, co wymaga dodatkowej konsultacji z naszym trenerem w celu zapewnienia najlepszej jakości usług. Istnieje możliwość czasowego zawieszenia współpracy z przyczyn obiektywnych na okres od 2 do 4 tygodni. Jeśli nie znależliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji treningowej, zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać.

Cennik diet

Analiza Badań

Analiza badań klienta, zalecenia co do zmian w stylu odżywiania, życia, protokół suplementacyjny i jeśli jest taka konieczność to zalecenia większej ilości badań. W cenę planu wliczone jest 30 dni konsultacji mailowych, na WhatsApp oraz jedna telefoniczna do 60 minut z możliwością rozbicia tej konsultacji na dwie 30 minutowe rozmowy do wykorzystania w tym okresie.

Plan diety z analizą badań

W tej opcji proponujemy analizę badań rozszerzoną o indywidualny plan żywienia, który zawiera wskazówki jak manipulować dietą i makroskładnikami, by dieta mogła Nam służyć dłuższy czas. Proste, szybkie i odżywcze posiłki. Po szczególy zapraszamy do zakładki: O nas i sekcji regulaminy. ( http://bodybulwark.com/o-nas/regulamin)

Konsultacje kontrolne

Miesięczny pakiet konsultacji online i telefonicznych. Jest to dodatkowa opcja przeznaczona dla klientów ktorzy zakupili juz jedną z opcji wymienionych obok.

Zanim wybierzesz pakiet dla siebie

 Jeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji dietetycznej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać.

Cennik fizjoterapii

5 Zabiegów

Czasami na dojście do siebie lub zadbanie o właściwą równowagę między tkankami, zwłaszcza po ciężkich sesjach treningowych, trzeba poświecić trochę czasu. 5 zabiegów jest optymalnym rozwiązaniem w większości takich przypadków.

Szukasz idealnego prezentu

Szukasz idealnego prezentu? Zrealizowanego w najbardziej komfortowych warunkach jakim jest własny dom? Zapraszamy do zakupu naszych bonów podarunkowych.
  • komfort
  • oszczędność czasu
  • relaks
  •  

    Zamawiam

10 Zabiegów

Potrzebujesz dłuższej rehabilitacji? Czy też jesteś ciągle aktywny i dbasz o równowagę pomiędzy obciążeniem organizmu, a regeneracją powysiłkową? Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom

 

Minimalny czas trwania zabiegu z przyczyn obiektywnych wynosi 30 minut, w zależności od rodzaju zabiegu, stopnia skomplikowania problemu oraz silnej woli samego pacjenta, może on ulec wydłużeniu. Cena poza pakietem wynosi od 90 pln za 30 min do 130 pln z godzinę. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dojeżdzamy do naszych klinetów do wybranych przez nich lokalizacji na terenie miasta ŁodziJeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji rehabilitacyjnej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać. W przypadku wyjazdów poza teren miasta Łodzi, cena usługi ustalana będzie indywidualnie z klientem.

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów