GROUND FORCE METHOD jak narazie lvl.1 ;)

16 lis 2021

Ostatnie dwa weekendy spędziliśmy na wdrażaniu się w system GROUND FORCE METHOD, tak jak w FUNCTIONAL MOVMENT SYSTEM, GFM skupią się głównie na wzorcach ruchowych specyficznych dla danego gatunku,w tym przypadku ludzkiego ( i know , i know ..no shit Sherlock;) , a nie specyficznych dla danego sportu. GFM jest doskonałym systemem niezależnie od stopnia sprawności i wytrenowania. Tak ja, jak i cały zespoł pracujemy w myśl zasady "Ruszaj się dobrze. Ruszaj się czesto " najpierw dbamy o prawidłowe wzorce ruchowe, a pozniej dopiero o dalszy rozwój naszych podopiecznych. GFM jest systemem idealnie odpowiadającym tym zalożeniom. Czy to jako rozgrzewka do każdego rodzaju treningu czy też osobna sesja treningowa, uważamy, że GFM spełni Wasze oczekiwaniam tak jak spełnia nasze. Jestesmy dumi wchodza do rodziny GFM i dziękujemy za tak profesjonalne i ciepłe przyjęcie. Zapraszamy na treningi grupowe lub personalne:)

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Blog

Maski treningowe. Działa, nie działa, jeśli nawet to jak?
Maski treningowe. Działa, nie działa, jeśli nawet to jak?

Trening w warunkach hipoksji, innymi słowy – n...

Pamięć mięśniowa. Powrót do formy po przerwie.
Pamięć mięśniowa. Powrót do formy po przerwie.

„Pamięć mięśniowa, czyli powrót do form...

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów