Rehabilitacja

Co daje Rehabilitacja?

Sami nie zdajemy sobie sprawy z własnych ograniczeń. Chcąc wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom zawsze przed rozpoczęciem treningów proponujemy diagnostykę fizjoterapeutyczną, która ma kluczowe znaczenie przy dalszej pracy z trenerem personalnym i dietetykiem.
Niezależnie od tego, jakie efekty chcesz osiągnąć i jaka jest Twoja motywacja do ćwiczeń, fizjoterapeuta pomoże Ci przygotować się do nadchodzącego wysiłku. Przed rozpoczęciem przygody z intensywnym sportem wyeliminuje Twoje potencjalne złe wzorce posturalne, które  mogłyby powodować przeciążenia i groźne dla zdrowia urazy. W czasie sesji treningowych trener może dla Twojego bezpieczeństwa zlecić kontrolę, by zmniejszyć ryzyko kontuzji.
W przypadku wystąpienia urazu zaoferujemy Ci indywidualnie dobraną terapię, która pomoże szybko wrócić do formy. Dysponujemy wieloma technikami (tj. terapia punktów spustowych, masaż tkanek głębokich, kinesiotaping), które w rękach naszych profesjonalistów potrafią zdziałać naprawdę wiele. 

Masz pytania?

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening
Dla kogo rehabilitacja?

Dla kogo rehabilitacja?

Naszą diagnostykę fizjoterapeutyczną oraz jej zabiegi polecamy klientom, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem, a także każdemu kto chce upewnić się, że zapewnił swojemu ciału najlepsze warunki do szeroko rozumianego rozwoju, jak również nie popełnił błędów treningowych rzutujących na jego sprawność. Fizjoterapeuta podczas ćwiczeń wyeliminuje źródła ewentualnych przeciążeń, byś nie doznał urazu podczas intensywnych treningów, a Twoje ciało było przygotowane do intensywnego wysiłku. Wykorzystywane przez nas narzędzia terapeutyczne pomogą także podczas treningu, by poprawić jego efektywność oraz wspomóc regenerację. Nasz fizjoterapeuta pomoże również w przypadku kontuzji. Dotyczy to bólów układu mięsniowego oraz kostno-szkieletowego, które zostaną odpowiednio zdiagnozowane i wyeliminowane. 

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Podstawowym efektem konsultacji i zabiegów fizjoterapeutycznych jest zdrowe ciało. Dzięki stałej współpracy trenera i fizjoterapeuty zyskasz pewność, że Twój organizm będzie odpowiednio przygotowany do rozpoczęcia ćwiczeń, a później zregenerowany po intensywnym wysiłku. W przypadku jakiejkolwiek kontuzji, czy urazu, trafisz prosto w ręce rehabilitanta, który pomoże Ci wrócić do formy i pozbyć się bólu

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Potrzebujesz indywidualnej oferty?

Ile to kosztuje?

5 Zabiegów

Czasami na dojście do siebie lub zadbanie o właściwą równowagę między tkankami, zwłaszcza po ciężkich sesjach treningowych, trzeba poświecić trochę czasu. 5 zabiegów jest optymalnym rozwiązaniem w większości takich przypadków.

10 Zabiegów

Potrzebujesz dłuższej rehabilitacji? Czy też jesteś ciągle aktywny i dbasz o równowagę pomiędzy obciążeniem organizmu, a regeneracją powysiłkową? Wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom

 

Minimalny czas trwania zabiegu z przyczyn obiektywnych wynosi 30 minut, w zależności od rodzaju zabiegu, stopnia skomplikowania problemu oraz silnej woli samego pacjenta, może on ulec wydłużeniu. Cena poza pakietem wynosi od 90 pln za 30 min do 130 pln z godzinę. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dojeżdzamy do naszych klinetów do wybranych przez nich lokalizacji na terenie miasta ŁodziJeśli nie znaleźliście Państwo satysfakcjonującej dla siebie propozycji rehabilitacyjnej zapraszamy do kontaktu w celu przekazania Waszych oczekiwań, a postaramy się im sprostać. W przypadku wyjazdów poza teren miasta Łodzi, cena usługi ustalana będzie indywidualnie z klientem.

Nasi rehabilitanci

 • Adam Kospion

  Przygodę z masażem rozpoczął 12 lat temu po ukończeniu Zawodowego Studium Masażu na kierunku „Masaż z elementami rehabilitacji”. Pragnąc poszerzać swoje umiejętności podjął naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku fizjoterapii, oraz kierunku e...

  Zobacz wszystkich rehabilitantów
 • Adam Kospion

Jakie zabiegi wykonujemy?

Ćwiczenia korekcyjne

Ćwiczenia korekcyjne

W dobie życia w pozycji siedzącej, proponujemy i wdrażamy ćwiczenia eliminujące wady postawy.

Terapia punktów spustowych

Terapia punktów spustowych

Pomaga w obniżaniu napięcia mięśniowego, zwiększa zakresu ruchów w stawach oraz usuwa ból i uczucie sztywności w tkankach. 

Kinesiotaping

Kinesiotaping

Plastrowanie dynamiczne reguluje napięcia mięśniowo-powięziowe, mikrokrążenie limfy oraz zmniejsza nacisk na receptory bólowe. 

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską

Efektem tego masażu będzie m.in. ujędrnienie ciała, modelowanie sylwetki, zapobieganie powstawaniu cellulitu oraz poprawa stanu skóry.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny

Przyspiesza regenerację, wzmacnia mięśnie, zwiększa ich elastyczność i sprężystość. Reguluje napięcie spoczynkowe mięśni i łagodzi ból. 

Igłoterapia

Igłoterapia

Suche igłowanie. Rozluźnianie mięśni, ich punktów spustowych oraz powięzi poprzez wbicie igieł terapeutycznych. 

Masaż tkanek głębokich

Masaż tkanek głębokich

Pomocny w rozluźnianiu wszelkich napięć w obrębie mięśni i powięzi, poprawia ruchomość tkanek oraz uwalniania od bólu.

Refleksoterapia stóp

Refleksoterapia stóp

Ucisk stymuluje określone punkty i strefy refleksologiczne, co ma na celu zwiększenie cyrkulacji krwi w poszczególnych narządach i partiach organizmu.  

Jak nas oceniają klienci?

 • Bartek
 • Krzysztof
 • Bartek
 • Adrian
 • Arek
 • Adam
 • Agata
 • Bartek

    Pod skrzydła Marcina trafiłem całkowicie przypadkiem, szukając profesjonalnego wsparcia i pomocy. Teraz wiem, że miałem duże szczęścia, że udało nam się poznać. Przyszedłem po ciężkiej chorobie, poważnej operacji, mając ponad 20 kilogramową niedowagę i tak naprawdę z...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Krzysztof

  Zanim trafiłem pod skrzydła Marcina byłem dość aktywny fizycznie i odżywiałem się zdrowo, jednak mimo ćwiczeń i zmian na własną rękę, moja sylwetka pozostawała daleka od moich oczekiwań. Pod okiem Marcina, dzięki  wspólnym  treningom oraz ustalonej diety moja ...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Bartek

  Od kiedy Marcin zajął się moim odżywaniem, zmieniłem całkowicie nawyki żywieniowe i zgubiłem na tę chwilę 22 kg bez efektów jojo i innych niespodzianek, które przytrafiały mi się w moich poprzednich podejściach do zrzucenia wagi. Spodziewałem się, że bedę mu...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Adrian

  Bardzo dobry i kompetentny fizjoterapeuta. Moja ocena jest jak najbardziej pozytywna. Konkretna rozmowa na temat dolegliwości podczas pierwszej wizyty wraz ze szczegółowym badaniem. Terapia manualna trochę bolesna ale na koniec półgodzinnej wizyty czułem że b&oac...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Arek

  Do Pana Adama trafiłem przez przypadek z polecenia. Na początku byłem sceptyczny, bo z moimi dolegliwościami kręgosłupa byłem już u wielu specjalistów. Po krótkim wywiadzie zaczął oględziny i ocenę mojej postawy. Nakreślił mi prawdopodobne przyczyny moich do...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Adam

  Od 4 lat intensywnie uczęszczam na siłownię. Ostatnio pojawił się u mnie silny ból przy wykonywaniu martwego ciągu. Myślałem, że to wina złej pozycji, ale niestety problem się pogłębiał, nie mogłem przebiec więcej niż 1 km potem czułem dolegliwości w pośladku. Pan Adam ...

  Zobacz wszystkie referencje
 • Agata

  Pan Adam to wspaniały człowiek. Od pierwszej wizyty można zauważyć, że to rehabilitant z powołania. Zaangażowany i słuchający pacjenta oraz wychodzący naprzeciw jego potrzebom. Bardzo mi pomógł przy rehabilitacji mięśnia dwugłowego uda, a także podzielił się kilkoma waż...

  Zobacz wszystkie referencje

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów