Wyjdźmy z domu: Trening na zewnątrz, bez użycia sprzętu.

17 sie 2017

No gym, no problem.:) Siłownia nie jest konieczna, żeby się napracować. Mamy dla Was przykładowy trening FBW oparty na masie własnego ciała z wykorzystaniem ćwiczeń izometrycznych, oporowych i stricte siły eksplozywnej. Każde ćwiczenie izometryczne postaraj się wykonać utrzymując prawidłową pozycję 30 sekund. Ilość powtórzeń w poszczególnych ćwiczeniach dostosuj do swojego stopnia zaawansowania. Dwanaście powtórzeń powinno być już całkiem ciekawym wyzywaniem. Split sqad z przeskokiem bocznym,  ostatnie ćwiczenie na końcu filmu ;), rozliczamy w sekwencji: 1,2,3; przeskok; 1,2,3 przeskok; jako raz. Good luck z 12:]. Zachowaj minimalny czas odpoczynku między wykonywanymi ćwiczeniami, pamiętając, że zegar tyka. Wykonaj 4 razy cały obwód. Odpoczywając między obwodami ile chcesz. Jedyne cztery razy ale to TIK TAK TIK TAK. W jakim czasie się zmieścisz? Have fun:)

 

a1long fbw

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Trening

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów