Worki bułgarskie

Worki bułgarskie

Trening z workiem bułgarskim to ciekawa alternatywa dla ćwiczeń z wykorzystaniem tradycyjnego sprzętu, takiego jak sztangi czy hantle. Wyposażona w uchwyty torba treningowa została opatentowana przez legendarnego bułgarskiego zapaśnika, Ivana Ivanowa, i do dziś cieszy się wielką popularnością. Tradycyjne worki różnią się między sobą masą (od 3 do 38 kg) i mogą być stosowane w zależności od poziomu sprawności fizycznej swoich użytkowników. Możliwości zastosowania tego typu przyrządów są niemal nieograniczone – odpowiednio dobrane ćwiczenia angażują wiele partii mięśniowych i to od nas zależy, którym z nich poświęcimy najwięcej uwagi. Worek bułgarski stanowi zatem uniwersalne rozwiązanie dla każdego, kto decyduje się podjąć trening, niezależnie od poziomu zaawansowania czy doświadczenia z podobnym sprzętem.

Wypróbuj Bodybulwark

Trenujemy w klubach fitness na terenie całej Łodzi, możemy także trenować u Ciebie w domu lub w innym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Umów się na trening
Jakie efekty przynoszą worki bułgarskie?

Jakie efekty przynoszą worki bułgarskie?

Korzyści płynące z treningów z wykorzystaniem worka bułgarskiego są nieocenione – regularne ćwiczenia gwarantują nie tylko widoczną rozbudowę masy mięśniowej, ale także polepszenie motoryki i ogólnej sprawności. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu worków bułgarskich, możemy skoncentrować się na pracy nad różnymi partiami ciała. Uzyskane efekty będą jednak w znacznym stopniu zależały od właściwego doboru ćwiczeń, prawidłowej postawy i utrzymywania odpowiedniego tempa – właśnie dlatego tak istotne jest wykonywanie ich pod uważnym okiem trenera, który pozwoli uniknąć błędów popełnianych przez osoby nieprzyzwyczajone do tego typu aktywności fizycznej. Gdy zdecydujemy się zaufać profesjonaliście, worek bułgarski może okazać się dla nas ciekawym, a przede wszystkim wysoce efektywnym sposobem na polepszenie sprawności.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Gdzie odbywają się zajęcia?
Chcesz nas sprawdzić?

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wcześniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów