Brawo Ty :)

10 lip 2017

Bartek wspierał mnie już udzielając referencji, podczas tworzenia tej strony. Trzy miesiące później, po raz kolejny mogę pochwalić się znajomością z tym człowiekiem. Pracowaliśmy w mocno ograniczonych warunkach, a z racji ilości wolnego czasu i codziennych zajęć nie było szans na treningi. Było kilka upadków i wzlotów, ale koniec końców jesteśmy tam gdzie chcieliśmy być tzn. " minus 33 kg". Nie było supli, nie było wykwintnej diety, za to fundamentalne zasady zdrowego żywienia, bez bzdur typu:  dieta 1200 kalorii, czy 17 posiłków dziennie.  Bartek odwalił cała robotę praktycznie sam, konsultując się ze mną sporadycznie w kwestiach newralgicznych. Jest to kolejny przykład, na to, że to wola decyduje o osiągnięciu sukcesu, a nie tony supli, diety rodem z najdalszych zakątków Azji sygnowane przez najpopularniejszych celebrytów w tle ;) Brawo Ty. VICTORIES SALUTES YOU;)

 

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Dieta

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wczesniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów