Co w Nowym Roku?

11 sty 2018

Nowy Rok ale stare założenia: więcej, szybciej, mocniej i dłużej;)

Z rzeczy już zaplanowanych, i na pewno, w pierwszym kwartale. Dzięki zaradnośći Lecha Kledzika, szkolenie instruktorskie z worka bułgarskiego z Ivanem Ivanovem. Świetny trening funkcjonalny, kondycyjny i siłowy, nie zależnie od płci czy wieku, doskonałe uzupełnienie dla sportów walki. No i powód, żeby odwedzić Trójmiasto:).  Ponad to, zamierzamy ruszyć również temat clubbels, z Wojtkiem Zimnolągiem. Świetny sportowiec, któremu muszę serdecznie podziekować, że przygarnał "obce dziecko" z ulicy;). Zalety te same, co w przypadku worka bułgarskiego, ale po raz kolejny inny rodzaj pracy, więc inne wyzwania. Bo kto nie lubi machać maczugą :) Po ogarnięciu tematu mamy pomysł, na zmontowanie i po prowadzenie grup w tych dwóch dziedzinach, na terenie Łodzi, jeśli oczywiście będziecie zainteresowani:) Pozwoliem sobie wybrać dwa filimki, na których możecie obejrzeć, z czym to się je;)

Trening funkcjonalny z workiem bułgarskim w wykoniu Ivan Ivanov
300 SPartan Wyzwanie Clubbell

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Blog

Trening personalny, czemu to tyle kosztuje?
Trening personalny, czemu to tyle kosztuje?

Dlaczego to tyle kosztuje? Często pytacie: "...

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wczesniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów