Bulgarian Bag Instructor

29 wrz 2018

W ciągu ostatnich sześciu miesięcy miałem przyjemność dołączyć do Bulgarian Bag Academy. Uczestnicząc w szkoleniach na poziomie pierwszym i drugim, a prowadzonych przez Ivana Ivanowa, uzyskałem kwalifikację do prowadzenia zajęć jako Bulgarian Bag level 1 – Suples Fit Instructor oraz Bulgarian Bag Instructor. Worek bułgarski to ludzie z pasją do ruchu, kupa zabawy oraz stawiane samemu sobie wyzwania których pokonywanie daje wiele satysfakcji i pozwala rozwijać się na wielu płaszczyznach. Czym jest worek bułgarski, czego można się spodziewać i oczekiwać po treningach z jego użyciem? Wszystkich zainteresowanych zapraszam na stronę Akademii ( http://bulgarian-bag.pl/worek-bulgarski/ ), gdzie możecie zobaczyć filmiki i poczytać z czym to się je.

Chcesz dobrać idealną dietę?

Ostatnie wspisy z kategorii Blog

Strong First Lifting
Strong First Lifting

W ostatni weekend w końcu doczekałem sięw końcu kurs...

Jak działamy?

Jak działamy?

Jak działamy?

1. Konsultacje

Konsultacje z trenerem i fizjoterapeutą. Razem ustalamy cel i środki, jakimi go osiągniemy.

2. Plan

Tworzymy dla Ciebie indywidualnie dobrany plan treningowy oraz żywieniowy.

3. Trening

Rozpoczynasz trening według wcześniejszych, dokładnie rozpisanych ustaleń.

4. Kontrola

Na każdym etapie kontrolujemy Twoje postępy, byś mógł osiągnąć jak najlepsze rezultaty

Dlaczego my?

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół

Jesteśmy grupą specjalistów z różnych dziedzin, dzięki czemu uzupełniamy się wiedzą. Nasze wczesniejsze doświadczenia zawodowe sprawiły, że wypracowaliśmy optymalną ścieżkę pracy z Klientami. Trener personalny, dietetyk, rehabilitant - cały zespół do Twojej dyspozycji!

zobacz nasz zespół
Kompleksowa obsługa

Kompleksowa obsługa

Charakteryzuje nas holistyczne podejście do każdego zagadnienia by wykorzystać maksimum możliwości. Dzięki wdrożeniu szerokiej wiedzy, technik treningowych i narzędzi pracy z wielu różnych dziedzin możemy kompleksowo zadbać o realizację Twoich celów treningowych.

sprawdź co zyskasz
Gwarantowany efekt

Gwarantowany efekt

Zadbamy o to, by nasza wspólna praca oraz zaangażowanie zaowocowały efektami, które przewyższą Twoje początkowe oczekiwania. Zrealizujemy cele w sposób efektywny, ale przede wszystkim bezpieczny dla Twojego organizmu. 

zobacz opinie naszych klientów